MediaCat

Castrol Türkiye’de üst düzey atama

Castrol Türkiye, Ukrayna ve Orta Asya Direktörü olarak görev alacak isim belli oldu.

Castrol Türkiye’de üst düzey atama

Madeni yağ üreticisi Castrol bünyesinde uzun yıllardır çeşitli görevler üstlenen Aslı Yetkin Karagül, Castrol Türkiye, Ukrayna ve Orta Asya Direktörlüğü görevine atandı. Yetkin Karagül, görevi Kamuran Yazganoğlu’ndan devraldı.

Kasım 2018 itibarıyla yeni görevine başlayan Aslı Yetkin Karagül, Koç Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olmasının ardından yüksek lisansını SDA Bocconi ve ESADE üniversitelerinde satış ve pazarlama yönetimi üzerine tamamladı. Kariyerine 1998 yılında BP Madeni Yağlar biriminde başlayan Karagül, 2001 yılında BP – Castrol birleşmesiyle birlikte Madeni Yağlar bünyesinde pazarlama, özel müşteriler yönetimi, finans ve yatırımlar alanlarında görev aldı. Karagül sırasıyla; 2004 yılında Türkiye, Orta Doğu, Afrika Bölgesi Ağır Vasıtalar Pazarlama Müdürü, 2005 – 2008 yılları arasında Araç Üreticileri Kilit Müşteri Yöneticiliği, 2009 – 2012 yılları arasında Avrupa ve Afrika Bölgesi Marka ve Teklif Geliştirme Müdürlüğü, 2013 – 2014 yılları arasında Avrupa ve Afrika Markalar Takım Liderliği, 2014 – 2017 yılları arasında Türkiye, Ukrayna, Orta Asya Pazarlama Müdürlüğü ve 2017 – 2018 yılları arasında da Global Ağır Vasıta ve Endüstriyel Marka Liderliği görevlerini üstlendi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.