Cara Delevingne ile cesaret turu

Magnum'un yeni reklam filminde ünlü modele Moschino'nun illüstrasyonları eşlik ediyor.

10.05.2017 - 17:40 | MediaCat

Cara Delevingne ile cesaret turu

İçindeki Seni Serbest Bırak kampanyasıyla hedef kitlesini bir süredir “daha fazlasına cüret etmeye” çağıran Magnum, yola yeni işbirlikleriyle devam ediyor.

Magnum Double için Moschino’nun kreatif direktörü Jeremy Scott ve Cara Delevingne ile güçlerini birleştiren markanın yeni reklam filminde Delevingne’e Moschino’nun kampanya için özel olarak tasarladığı illüstrasyonlar eşlik ediyor.

Cara Delevingne reklam filmi deneyimini “Bu filmde en çok sevdiğim şey, hayatın küçük hazlarıyla kendimizi şımartmayı anlatması oldu. İnsan Jeremy Scott’la dondurma üzerine bir film çeker de, bu nasıl muhteşem olmaz ki? Başından sonuna kadar enfesti.” şeklinde değerlendirirken Jeremy Scott şu açıklamayı yaptı:

“Magnum ile işbirliği, hayvan karakterlerinin tasarlanmasından filmin yönetilmesine kadar her anıyla benim için müthiş keyifliydi. Cara ile çalışmak da muhteşemdi ve zaten moda konusunda cesur olmak, her gün işimde de yapmaya çalıştığım bir şey. Moda insana keyif veren bir kendini ifade etme aracı ve kişiliğinizi ve tavrınızı ortaya koyma imkanı veriyor. İnsanlara böyle bir kendini ifade aracını vermek çok eğlenceli! Cannes’da sizlerle paylaşacaklarımız için son derece heyecanlıyım. Vahşi hayvanları bekleyin!”

Masum Sanık Roger Rabbit ve Space Jam filmleriyle tanınan animasyoncu Uli Meyer’in hayat verdiği Moschino karakterleri, 18 Mayıs’ta gerçekleşecek Cannes Uluslararası Film Festivali’nde de Jeremy Scott ve Cara Delevingne ile yeniden boy gösterecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.