MediaCat

Cannes’da yeni kısa listeler açıklandı

Türkiye üç kategoride ödül için yarışacak.

Cannes’da yeni kısa listeler açıklandı

İkinci gününde 4129Grey’in bir Altın Aslan, Medina Turgul DDB ve TBWA\ISTANBUL’un birer Bronz Aslan kazandıkları Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali‘nin üçüncü gününde Direct, Film, Media, PR, Product Design, Social & Influencer ve Creative Data kategorilerinin kısa listeleri açıklandı.

Creative Data, Film, Product Design ve Social & Influencer kategorilerinde Türkiye’den hiçbir işin kısa listeye kalma başarısı gösteremediği festivalde Türkiye için ödül heyecanı Direct, Media ve PR kategorilerine taşındı.

Festivalde şu ana kadar bir Altın Aslan ile ödüllendirilen 4129Grey imzalı The Insiders, hem Direct hem de PR kategorilerinde kısa listeye kalma başarısı gösterdi.

Y&R İstanbul‘un Amerikan Hastanesi için hazırladığı American Hospital – Astigmat Project de Media kategorisinde kısa listeye kaldı.

Creative Data, Direct, Media, Social & Influencer, PR ve Product Design kategorilerinin kazananları 21 Haziran’da açıklanacak. Film kategorisinde ödül alan işler ise 22 Haziran gecesinde belli olacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.