Cannes’da yeni kısa listeler açıklandı

Türkiye üç kategoride ödül için yarışacak.

20.06.2018 - 11:51 | Sencer Uçar

See It Be It’in 2019 elçisi açıklandı

İkinci gününde 4129Grey’in bir Altın Aslan, Medina Turgul DDB ve TBWA\ISTANBUL’un birer Bronz Aslan kazandıkları Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali‘nin üçüncü gününde Direct, Film, Media, PR, Product Design, Social & Influencer ve Creative Data kategorilerinin kısa listeleri açıklandı.

Creative Data, Film, Product Design ve Social & Influencer kategorilerinde Türkiye’den hiçbir işin kısa listeye kalma başarısı gösteremediği festivalde Türkiye için ödül heyecanı Direct, Media ve PR kategorilerine taşındı.

Festivalde şu ana kadar bir Altın Aslan ile ödüllendirilen 4129Grey imzalı The Insiders, hem Direct hem de PR kategorilerinde kısa listeye kalma başarısı gösterdi.

Y&R İstanbul‘un Amerikan Hastanesi için hazırladığı American Hospital – Astigmat Project de Media kategorisinde kısa listeye kaldı.

Creative Data, Direct, Media, Social & Influencer, PR ve Product Design kategorilerinin kazananları 21 Haziran’da açıklanacak. Film kategorisinde ödül alan işler ise 22 Haziran gecesinde belli olacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.