Cannes’da Promo, PR ve Doğrudan Pazarlama Lions Ödülleri açıklandı

Bu sene 56. düzenlenen Uluslararası Cannes Reklam Festivali'nde Promo, PR ve Doğrudan Pazarlama kategorilerinde ödül alanlar açıklandı...

23.06.2009 - 01:31 | MediaCat

Bu sene 56. düzenlenen Uluslararası Cannes Reklam Festivali’nde Promo, PR ve Doğrudan Pazarlama kategorilerinde ödül alanlar açıklandı. Festival haftası boyunca dört büyük ödül seremonisinden birinin yaşandığı gecede, Promo Grand Prix ödülü Japonya’ya gitti. PR ve Doğrudan Pazarlama Grand Prix ödülleri Avustralya’nın oldu.

1118 başvurunun yapıldığı Promo Lions kategorisinde, 44 iş uluslararası jüri tarafından ödüle layık görüldü. Promo Grand Prix ödülü Beacon Communications’un Yubari Resort için hazırladığı “Yubari” adlı işe gitti. Bu kategoride ayrıca 10 altın, 9 gümüş ve 24 bronz lions ödülü dağıtıldı.

PR Lions Büyük Ödülü Cumminsnitro tarafından Tourism Quesssland için hazırlanan ‘Best job in the world’ adlı çalışmaya verildi. Bu sene ilk defa PR kategorisinde ödüllerin verildiği yarışmaya toplam 431 başvuru yapılmıştı. PR Lions jürisi kısa listeye kalan 37 iş arasından 17 işi ödüle layık gördü.

Doğrudan Pazarlama Grand Prix ödülünü, Cumminsnitro tarafından hazırlanan ‘Best Job in the World’ adlı iş, ikinci defa Grand Prix ödülü almaya hak kazanarak ödülün sahibi oldu. Toplam 1364 başvurunun yapıldığı kategoride, 180 iş kısa listeye kalmıştı. Bu kategoride 11 altın, 12 gümüş ve 26 bronz lions ödülü dağıtıldı.

Öte yandan Yılın Doğrudan Pazarlama Ajansı Shackleton, Madrid seçildi.

Tüm Promo, PR ve Doğrudan Pazarlama kategorilerinde ödül alanlar ve işlerle ilgili detaylı bilgiler için www.canneslions.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

MediaCat Online Site İçi Link

Türkiye’den 34 iş Cannes kısa listelerinde

Cannes’dan ilk haberler

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.