MediaCat

Cannes’da inovasyonun kazananı Cinder

2013 Cannes Lions inovasyon kategorisinde büyük ödül Amerika’nın oldu.

Cannes’da inovasyonun kazananı Cinder

Teknoloji ve inovasyon alanında gerçekleştirilen çalışmaların yarıştığı inovasyon kategorisinde büyük ödül ‘Cinder’ ile Amerikalı The Barbarian Group‘a giderken; Rusya‘dan Yota, Amerika‘dan DE-DE ve Polonya‘dan Getin Noble Bank da ödüle layık görüldü.

The Barbarian Group’un ‘Cinder’ adlı yazılım teknolojisiyle ‘Grand Prix’ kazandığı inovasyon kategorisinde Yota ‘Two Screens Are Better Than One’ adlı yeni tür telefon çalışmasıyla, DE-DE ‘Thunderclap’ adlı yeni sosyal medya teknolojisi çalışmasıyla, Getin Noble Bank ise hesap bakiyesini gösteren ‘Mastercard Display Card’ adlı debit kartı çalışmasıyla ödül kazanmayı başardı.

Aşağıda büyük ödülün sahibi Cinder ile geliştirilmiş bir uygulamanın tanıtım videosu yer alıyor. Planetary adlı iPad uygulaması kullanıcılara müzik arşivleri içerisinde daha önce hiç deneyimlemedikleri bir görsellikle gezinme şansı tanıyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.