MediaCat

Cannes Lions’tan ödüllü kampanyaya maddi destek

Sustainable Development Goals kategorisinden elde edilen gelir, kampanyanın ardındaki sivil toplum örgütüne verildi.

Cannes Lions’tan ödüllü kampanyaya maddi destek

Palau Legacy Project’in Palau’da çevrenin korunmasına yönelik Host/Havas Sidney imzalı kampanyası Palau Pledge, Cannes Lions’ta geçtiğimiz yıl Direct, Titanium ve festivalin yeni kategorilerinden Sustainable Development Goals’ta Grand Prix’ye layık görülmüş, kampanya diğer organizasyonlarda da bol ödül toplamıştı.

Festival tarafından bugün yapılan açıklamada, geçtiğimiz yıl Sustainable Development Goals kategorisinde gerçekleştirilen başvurulardan elde edilen 323 bin 280 euro tutarındaki gelirin tamamının Palau Pledge’in arkasındaki Friends of the Palau National Marine Sanctuary ve Palau Pledge Legacy Team’e dağıtıldığı belirtildi.

Cannes Lions 2018 Sustainable Development Goals jürisine başkanlık eden Leo Burnett Worldwide Başkanı ve Global CCO’su Mark Tutssel’in, “kategorinin asıl kazananının insanlık olduğunun kesin kanıtı” olarak tanımladığı Palau Pledge, Palau’yu ziyaret eden turistlerin Palau’nun çocuklarına çevreyi koruyacaklarına dair verdikleri söze dayanıyor. Kasım 2017’den bu yana Palau’yu ziyaret eden 150 bin turist, pasaportlarında yer alan bu vaadin altına imza atmış durumda.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.