MediaCat

4129Grey’e yeni kreatif direktör

Ajans yeni yılı yeni kreatif direktörüyle karşıladı.

4129Grey’e yeni kreatif direktör

4129Grey bünyesinde uzun yıllardır görev almakta olan Ahmet Terzioğlu, 2019 itibarıyla kreatif direktör pozisyonuna yükseldi.

Ajansın yaratıcı ekibine 2011 yılında katılan Ahmet Terzioğlu, buradaki görevini dört yıl boyunca sürdürdü. Proximity Istanbul bünyesinde kısa bir süre çalıştıktan sonra Tribal Worldwide İstanbul’da kreatif grup başkanı olarak görev alan Terzioğlu, 2016 yılında 4129Grey‘e kreatif grup başkanı olarak geri döndü. Farklı sektörlerden 50’den fazla yerli ve yabancı markayla çalışan Terzioğlu’nun imzasını taşıyan projeler; Felis Ödülleri, Kristal Elma, Cannes Lions, Clio Awards, Golden Drum ve Eurobest gibi organizasyonlarda ödüllere layık görüldü.

Ahmet Terzioğlu ile uzun yıllardır çalıştıklarını ve ajansın ses getiren birçok projesinde emeği bulunan, başarılı bir ekip arkadaşları olduğunu belirten 4129Grey CEO ve Chief Happiness Officer’ı Alemşah Öztürk, “Başarıları ve ajansa her anlamdaki katkıları doğrultusunda yetkilerini artırmak konusunda çok mutlu ve gururluyuz. Eminim ki önümüzdeki dönemde markalarımız için etkisi yüksek, yaratıcı projelerle başarıdan başarıya koşacaktır” dedi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.