MediaCat

Cannes Lions’ta yeni kısa listelerde Türkiye’den 3 iş

Design, Media, Outdoor ve Print & Publishing Lions kategorilerinde kısa listeler belli oldu.

Cannes Lions’ta yeni kısa listelerde Türkiye’den 3 iş

21 – 25 Haziran tarihlerinde online düzenlenecek Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali‘nde bugün Design, Media, Outdoor ve Print & Publishing Lions kategorilerinde kısa listeler açıklandı. Yeni kısa listelerde Türkiye’den üç çalışma yer alıyor.

TBWA\Istanbul‘un Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu için hazırladığı Görünmez Dilekçeler (Invisible Petitions), kısa liste duyurusu ayın ilk günlerinde gerçekleştirilen Glass: The Lion for Change’in ardından iki yeni kısa listede daha yer aldı. Türkiye’nin İstanbul Sözleşmesi’nden çekilme kararı almasının ardından hayata geçirilen iş Media ve Outdoor Lions kategorilerinde de Aslan adayı.

Bahçeşehir Üniversitesi, Kadınlarla Dayanışma Vakfı (KADAV) ve MullenLowe İstanbul işbirliğiyle üniversitenin 2019 mezuniyet töreninde hayata geçirilen, çocuk yaşta evlendirilenlerin ağzından yazılmış mesajların geleceğin insanlarına, iletişimcilerine ve sağlık çalışanlarına sunulan diplomalardaki kurdelelerin yanına iliştirildiği Kırmızı Kuşaklar (Red Ribbons Project), Media kategorisinde kısa listede yer aldı.

Havas Türkiye‘nin Reckitt için hayata geçirdiği, ülkemizdeki gerçek zamanlı kullanılabilir su miktarını haftalık güncellemelerle ortaya koyan ve su sıkıntısı olasılığına karşı duyarlılık oluşturmayı hedefleyen Su Endeksi (Water Index) de Media Lions kategorisinde kısa listede yer alan bir diğer iş oldu.

Bugün açıklanan Print & Publishing ve Design Lions kısa listelerinde Türkiye’den hiçbir çalışma yer almıyor. Kısa listeleri dün açıklanan Health & Wellness ve Pharma Lions kategorilerinde de Türkiye’den herhangi bir işe yer verilmemişti.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.