MediaCat

Cannes Lions’a göre yılın en yaratıcı reklamvereni AB InBev

Creative Marketer of the Year unvanının bu yılki sahibi AB InBev oldu.

Cannes Lions’a göre yılın en yaratıcı reklamvereni AB InBev

Ortaya koydukları cesur, yaratıcı ve inovatif pazarlama çözümleriyle öne çıkan reklamverenlerin Cannes’daki başarı istikrarları da gözetilerek sunulan Creative Marketer of the Year (Yılın Yaratıcı Reklamvereni) unvanının bu yılki sahibi Anheuser-Busch InBev (AB InBev) oldu.

2020 ve 2021 yıllarındaki işlerin ödüllendirildiği geçtiğimiz yılki festivalde ikisi Grand Prix, ikisi Titanium, dokuzu Altın, 10’u Gümüş ve 17’si Bronz olmak üzere toplam 40 Aslan ile ödüllendirilen AB InBev, önceki yıllarda da çeşitli markaları için farklı pazarlarda hayata geçirdiği çalışmalarıyla takdir toplamıştı. FCB Chicago imzalı Contract for Change PR kategorisinde, Draftline Bogota imzalı Tienda Cerca ise Creative eCommerce kategorisinde geçen yılın Grand Prix kazanan çalışmaları olmuştu.

Yılın Yaratıcı Reklamvereni unvanını almaktan gurur duyduklarını belirten AB InBev CMO’su Pedro Earp, son beş yıldır faaliyetlerinin merkezine yaratıcılığı yerleştirmeye gayret ettiklerini, ödülün hem söz konusu gayretlerinin hem de başarının ardındaki çalışan ve ekiplerinin takdir edilmesi anlamına geldiğini belirtti.

1992 yılından bu yana festival öncesinde açıklanan Yılın Yaratıcı Reklamvereni unvanına geçtiğimiz yıl Microsoft layık görülmüştü.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.