Cannes Lions ‘eğlence’yi ödüllendirecek

Lions Entertainment festival programına ekleniyor.

21.10.2015 - 10:26 | Arzu Nilay Kocasu

Cannes Lions'ta Grand Prix'ye uzanan fikirler

Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali önümüzdeki yıl 18 – 25 Haziran tarihinde gerçekleşecek. Yalnızca reklam ve pazarlamayı değil, yaratıcılıkla işi olan tüm sektörleri hedefleyen festival, bu bağlamda, sınırlarını genişletmeye karar vererek bünyesine yeni bir yarışma ekledi: Lions Entertainment.

cannes lions eğlenceyi ödüllendirecek

Dört yıldır festival programında bulunan Branded Content & Entertainment Lions kategorisinin yerini alması planlanan Lions Entertainment iki günlük bir etkinlik olarak kurgulanacak ve bu kapsamda, iki farklı jüri ekibi, Entertainment Lions ve Entertainment Lions for Music olmak üzere iki farklı kategoride Büyük Ödül ve Aslan’ları dağıtacak. Yarışma, ilk yılında görsel işitsel eğlencenin tüm biçimleri, canlı deneyimler, oyunlar ve spor gibi çeşitli alanları değerlendirecek.

Yaratıcı sektörlerde varlığını yoğun olarak hissettiren eğlenceyi odağına alan Lions Entertainment 23-24 Haziran 2016 tarihinde Palais des Festivals’de gerçekleşecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.