Cannes sahnesinde 4 Türk konuşmacı

Cannes’ın bu yılki program detayları belli oluyor.

08.05.2017 - 11:19 | Tuğba Özögretmen

Bu yıl Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali’nde 4 Türk konuşmacı yer alacak. Açıklanan isimler ve sunum detayları ise şöyle:

Yonca Brunini, Arzu Ünal, Tankut Karahan, İzzet Pinto

Yonca Brunini

Google EMEA CMO’su Yonca Brunini “Machine Learning: Build Intelligence and Be a Better Marketer” isimli sunumuyla, makine öğrenimi ve yapay zekanın ekipler, ürünler ve kampanyalar bazında yaratıcılığı ve inovasyonu nasıl güçlendirdiğini ele alacak. Brunini sahneyi, Jigsaw Başkanı Jared Cohen ve Google EMEA Vice President Engineering David Singleton’la paylaşacak.

Arzu Ünal

“Nurturing Talent: The Value of Female Leadership” başlıklı sunumda yer alacak olan Y&R Brands Turkey CEO’su Arzu Ünal sahneyi, Y&R Madrid Genel Müdürü Nieves Duran ve Y&R Prag CCO’su Tereza Sveraova ile paylaşacak. Üçlü Cannes sahnesinde, kadınların liderlik pozisyonlarında yer almasının zorlukları, fırsatları ve yaratıcı evren için nasıl bir katma değer yarattığı üzerine konuşacak.

Tankut Karahan ve İzzet Pinto

Bugün tüm dünyada fenomen haline gelen Türk dizileri 100’den fazla ülkede 400 milyondan fazla izleyiciyle buluşuyor. “The New Formats Delight: Dramas and Formats” isimli sunumda Doğan TV Holding Chief Commercial Officer’ı Tankut Karahan ve Global Agency CEO’su İzzet Pinto, bu yükselişin nedenlerini ve sonuçlarını paylaşacaklar.

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.