Cannes’dan Burger King’e kıymetli ödül

Yılın Yaratıcı Reklamvereni Ödülü bu yıl Burger King'e verilecek.

17.03.2017 - 10:06 | Haluk Kasarcı

Cannes'dan Burger King'e kıymetli ödül

Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali‘nin her yıl festival başlamadan evvel kazananını açıkladığı itibarlı ödülü Creative Marketer of the Year’ın (Yılın Yaratıcı Reklamvereni) bu yılki sahibi Burger King oldu.

Burger King’in “marka iletişiminin yanı sıra ilham veren global iletişim faaliyetlerinde sergilediği yaratıcılık” sebebiyle layık görüldüğü ödül, önceki yıl Samsung’a gitmişti. Bugüne kadar Cannes’dan ikisi Grand Prix (2016 tarihli McWhopper işiyle) olmak üzere toplamda 76 ödül çıkarmayı başaran marka, ilk aslanını ise 1969 yılında kazanmıştı.

Burger King, bu yıl 17-24 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek festivalde ödülüne kavuşacak. Festival yetkilileri ödülün, CMO Axel Schwan ve marka pazarlamanın başında bulunan Fernando Machado’ya takdim edileceğini duyurdu.

Markanın kazandığı ödül şerefine “Burger King’in en iyi işleri”ni derleyen Cannes Lions’ın seçkisinde yer alan, ödüllü Burger King kampanyaları için buyurun.

Xbox King Games Innovative Campaign

Ajans: Crispin Porter + Bogusky
Ödül: Grand Prix (Titanium and Integrated, 2007)

1 2 3 4 5 6

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.