MediaCat

Can yoldaşınız ya eşcinsel çıkarsa?

Uluslararası Af Örgütü onurla sunar: “Gay Turtle”.

Can yoldaşınız ya eşcinsel çıkarsa?

Belki artık acı veren yalnızlığınıza derman bulmak belki de neşesi kaçan evinize yeni bir nefes götürmek için hayatınızı bir hayvanla paylaşmaya karar verdiniz. Köpek çok hareketli, kedi biraz meşakkatli… Yeni dostunuzu ararken gözünüze bir su kaplumbağası ilişti. İşte size mülayim bir hayvan.

Yanına yaklaştınız. Müstakbel can dostunuz havuzunda sakin sakin yüzüyor. Etliye sütlüye karışmadan, ne zaman görmek isterseniz orada; görmek istemediğinizde sizi rahatsız etmeyeceğinden eminsiniz. Karar verdiniz, satın alacaksınız. Bir ömür sürecek dostluğun ilk dakikalarında, birazdan sizin olacak kaplumbağaya yaklaşıyorsunuz. Elinizle satıcıya onu işaret ettiniz. Derken…

“Bu gay”.

Evet, tam da duyduğunuz gibi. Can yoldaşınız olsun diye seçtiğiniz kaplumbağa eşcinsel çıktı. Ne önemi var, dediğinizi duyar gibi olduk ama aslında dememişsiniz. Onun yerine müstakbel can yoldaşınızı terketmişsiniz. Siniriniz bozulmuş. Bu eşcinsellik size de bulaşır diye korkmuşsunuz. Mağazayı kara listenize almışsınız. Artık ev hayvanına tövbe etmişsiniz. Psikolojiniz bozulmuş. Hem zaten, evde hayvan olur muymuş hiç?

KÜNYE
Reklamveren: Uluslararası Af Örgütü, Türkiye
Reklam Ajansı: TBWA\ISTANBUL

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.