Buzları kıracak sponsorluk

Kısmet by Milka, İBBSK Kadın Buz Hokeyi Takımı'na sponsor oldu.

14.01.2022 - 17:00 | MediaCat

Buzları kıracak sponsorluk anlaşması

Tüm koleksiyonlarında farklılıklara, güce, değişim ve dönüşüme dikkat çekme ve aynı ruhu tasarımlarına da aktarma gayesindeki Kısmet By Milka, İBBSK Kadın Buz Hokeyi Takımı’nın sponsoru oldu.

Kısmet By Milka Kurucusu ve Kreatif Direktörü Milka Karaağaçlı, #buzlarıkıralım mesajıyla başlayan işbirliğini, “Bu spor özelinde kadınlar üzerindeki önyargıyı kırıp buzları eritmeye karar verdik. Çoğu kadın gibi ben de önyargı denizinden geçtim. Bu nedenle kendi yolunu bulmak, kendi irade ve hayallerini ortaya koymak adına savaşan, toplumun öngördüğü gibi değil kendi hayallerine koşan kadınlarla gurur duyuyorum. İBBSK Kadın Buz Hokeyi Takımı ile tanıştığımda da bu duyguları hissettim. Evet, Türkiye’de kadın buz hokeyi var. Birçok şeye meydan okumuş, kendi yollarını yaratan olağanüstü genç kadınlar… Buna benzer cesur genç kadınlar sayesinde toplumun, insanın önyargılarını kıracağımıza ve eşit, güvenli, huzurlu bir düzene kavuşacağımıza inanıyorum. Adil bir gelecekle aramızdaki buzlar böyle böyle kırılacak” sözleriyle yorumladı.

Sponsorlukla birlikte yayınlanan film ise şöyle:

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.