MediaCat

Büyük resmin neresindesiniz?

TurboTax’tan Wieden+Kennedy imzalı reklam kampanyası.

Büyük resmin neresindesiniz?

Bu sene yeni bir ev mi aldınız? Ailenizin yeni bireyine merhaba mı dediniz? Masraflar giderek artıyor, değil mi? Belki de daha önceleri geleceğinizi hayal ederken, hayatınızın bu bölümünde çok farklı bir yerde, çok farklı bir konumdaydınız. Peki, bundan beş yıl sonra nerede olacaksınız? Kendinizi büyük resimde görmekte zorlanıyor musunuz?

Kafanızı kurcalayan, bitmek bilmeyen sorular… İşte hem bu soruları yanıtlayan hem de büyük resmi size gösteren biri var. ABD menşeli vergi yazılım şirketi TurboTax, müşterilerinin daha düşük faizli vergiler bulabilmeleri için onların her adımını yakından takip ediyor.

TurboTax, vergi ve vergi iadesi hesaplamasında müşterilerine nasıl yardımcı olduğunu pembe hayat hikâyelerini, gerçekçi bir perspektiften yorumladığı yeni reklam kampanyasında anlatıyor. Çok hızlı ilerleyen hayatın, beraberinde büyük masraflar da getirdiğinin ayağı yere basan örneklerle işlendiği filmde marka, “Size büyük resmin neresinde olduğunuzu söyleyebiliriz ve dahası, olmak istediğiniz yere gitmenizde yardımcı olabiliriz” diyor ve vergide düşük faiz oranı yakalayarak, yeni alınan evin parasını ya da üniversite ücretini çok daha kolay ödeyebileceğinize vurgu yapıyor.

Wieden+Kennedy imzalı filminin yönetmen koltuğunda İsveçli ikili Joel Nordström ve Lars Ohlin otururuyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.