MediaCat

Büyük ceplere elveda

Samsung ve Dr Denim’den geleceğin kot pantolonlarını hayal eden kampanya.

Büyük ceplere elveda

Samsung Avustralya ve kot pantolon markası Dr Denim, Galaxy Z Flip3’ün katlanır formuna özel bir kot pantolon yaratmak için bir araya geldi.

Üretilen özel pantolonun cepleri, katlanarak standart bir telefonun yaklaşık yarısı boyutuna inebilen yeni Galaxy Z Flip3’e tam olarak uyacak şekilde tasarlandı. Bu kare formlu küçük ceplerin gelecekte trend haline geleceğini öngören Samsung ve Dr Denim işbirliklerini bir de reklam serisiyle taçlandırdı.

Samsung Mobile Marka Pazarlama Müdürü Hayley Walton işbirliğine dair, “Akıllı telefonlar genellikle cep dostu değildir ve bu nedenle normları sarsan, kompakt Galaxy Z Flip3’ümüze mükemmel uygunlukta pantolonlar tasarlamak için Dr Denim’in stil uzmanlığından yararlandık” açıklamasında bulundu.

Fikri hayata geçiren kreatif ajans CHEP’in kreatif direktörleri Fee Millist ve Cass Jam ise çalışmayı, “Bu kot pantolonlar Galaxy Z Flip3 kullanıcılarına bağlılıklarını gösterme şansı veriyor” sözleriyle yorumladı.

Galaxy Z Flip3 ve özel tasarım kot pantolonla ilgilenen ilk 450 kişi, ikiliye bin 499 dolar ödeyerek sahip olabilecek.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.