Business Trip’21 için geri sayım başladı

Koç Üniversitesi İşletme Kulübü tarafından düzenlenen etkinlik 5-6-7 Mart tarihlerinde gerçekleşecek.

03.03.2021 - 15:41 | MediaCat

Digidays ’21 için geri sayım başladı

Türkiye’nin çeşitli üniversitelerindeki lisans, yüksek lisans öğrencileri ve mezunları şirketlerin üst düzey yöneticileriyle bir araya getiren kariyer etkinliği Business Trip bu yıl 10’uncu kez düzenleniyor.

Koç Üniversitesi İşletme Kulübü tarafından düzenlenen Business Trip’21, CV elemesini geçen 500 katılımcıyı 5-6-7 Mart tarihlerinde online olarak bir araya getirecek. Sektörlerinin önde gelen yöneticilerinin katılımlarıyla düzenlenecek 14 ana salon seminerinin yanı sıra etkinlikte ana salona paralel olarak Business Academy çatısı altında 45 oturum gerçekleşecek.

Üç gün sürecek olan etkinlikte Business Academy kapsamında katılımcılara liderlik gelişimi, inovasyon ve girişimcilik, proje yönetimi, hikâye anlatıcılığı gibi eğitimler sunulacak. Prova, mülakat ve vaka analizi yarışmalarını içeren oturumların sonunda katılımcılara sertifika sunulacak.

Seminer aralarında şirketlerin stantlarının ziyaret edebilmesine yönelik online fuaye alanına ev sahipliği yapacak etkinlikte katılımcılar, online fuaye alanında şirketler hakkında detaylı bilgiye erişebilecek ve sürpriz hediye ve çekiliş kazanma şansına sahip olacak. Organizasyonda katılımcıları profesyonellerle bir araya getirecek networking etkinliği de düzenlenecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.