Migros’un hedefi Clubhouse’da işitme engelini kaldırmak

Marka, Clubhouse'da gerçekleştireceği sohbetleri Migros TV ve YouTube kanalı üzerinden işaret diliyle aktaracak.

03.03.2021 - 15:12 | MediaCat

Migros son dönemin öne çıkan ses temelli sosyal medya platformu Clubhouse’u işitme engellilerin kullanımına açmaya hazırlanıyor. Marka, Clubhouse’da düzenlediği sohbetleri Migros TV ve YouTube kanalı üzerinden işaret diliyle aktararak, işitme engellilerin bu platformu takip edebilmelerini mümkün kılacak.

3 Mart akşamı Ekolojik Yaşam Uzmanı Erkan Şamcı ve Migros Ticaret A.Ş. Ürün Güvenliği ve Çevre Yönetimi Grup Müdürü Serpil Ürek’in katılımlarıyla gerçekleştirilecek olan, evlerde daha çok vakit geçirdiğimiz bu dönemde artan gıda imhalarının önüne geçmek için neler yapılabileceğinin ele alınacağı sohbet Migros TV ve YouTube kanalı üzerinden eşzamanlı olarak işaret diliyle yayınlanacak.

360 derece iletişim stratejisiyle müşterilerine sosyal medyanın her alanında ulaşmayı hedefleyen Migros, Clubhouse’da toplumun her kesiminin katılımına olanak sağlayacak çözümler geliştirmeyi hedefliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.