MediaCat

Burger King’in “karanlık” yüzü

Brezilya’da gece siparişlerine özel fırsatlar sunan markadan eğlenceli bir reklam.

Burger King’in “karanlık” yüzü

Kampanyalarındaki eğlenceli tutumunu pandemi döneminde de hız kesmeden sürdüren Burger King, restoran faaliyetlerine pandemi nedeniyle ara verdiği Brezilya’da hedef kitlesine eğlenceli bir reklam filmiyle sesleniyor.

Gece siparişlerinde müşterilerine türlü indirimler sunan marka, DAVID São Paulo imzalı filminde pandemi öncesinde restoranlarında gece geç saatlerde yaşanan garip olayları bir araya getiriyor ve geceleri sipariş seçeneğini değerlendirmenin neden mantıklı bir seçim olabileceğini gösteriyor.

Filmin geceleri Burger King restoranlarında yaşananları yansıttığını belirten DAVID São Paulo Kreatif Başkan Yardımcısı Rafael Donato, “Sahneler internette dolaşan, müşterilerin gönderdiği ya da ekibimizin pandemi öncesinde Burger King restoranlarında kaydettiği görüntülerden oluşuyor” diyor.

Müşterileri memnun edecek hizmet ve teklifler için her daim müşteri davranışına odaklandıklarını ifade eden Burger King İletişim ve İnovasyon Direktörü Thais Souza Nicolau ise son aylarda insanların Burger King restoranlarına duyduğu özleme sosyal medyada sıklıkla rastladıklarını, yeni filmlerinde de kendi mahcubiyet hallerine yer vererek, yüzleri bir parça güldürmeyi hedeflediklerini söylüyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.