MediaCat

Burger King’in Cadılar Bayramı kostümü hazır

Markanın Queens şubesi bu yıl McDonald’s kılığına giriyor.

Burger King’in Cadılar Bayramı kostümü hazır

Cadılar Bayramı yaklaşıyor. Bir pagan bayramı olmasına rağmen farklı dinleri benimsemiş pek çok ülkede festival havasında kutlanan etkinlik için hazırlıklar süredursun, her yıl olduğu gibi bu yıl da 31 Ekim’de gerçekleşecek bayram için kostümünü çoktan kuşanmış bir marka var: Burger King.

Burger King'in Cadılar Bayramı kostümü hazır

Daha doğrusu, Burger King’in New York, Queens’teki şubesi. Bu yıl ziyaretçilerini korkutmak için çarşafları üstüne geçiren Burger King, 31 Ekim gecesini hareketlendirmek için herhangi bir hayaleti değil, McDonald’s olmayı tercih etti. Queens’teki binasını üzerinde sprey boyayla “McDonald’s” yazılı bir çarşafla kaplayan şubenin girişinde ufak da bir not bulunuyor:

“Böö! Şaka şaka. Etlerimizi hâlâ alevde pişiriyoruz. Cadılar Bayramı’nız kutlu olsun.”

Burger King'in Cadılar Bayramı kostümü hazır

Geçtiğimiz ayların çok konuşulan olaylarından palyaço akımını (hadise, kabaca özetlemek gerekirse, palyaço kılığına girmiş insanların sokaklara dökülüp insanları korkutmalarından ibaretti) takiben meşhur maskotu Ronald McDonald’ı gözlerden uzağa kaldırmak zorunda kalan markanın, rol aldığı bu ikinci korku senaryosuna nasıl cevap vereceğini ilerleyen günlerde muhtemelen göreceğiz.

Burger King'in Cadılar Bayramı kostümü hazır

Burger King'in Cadılar Bayramı kostümü hazır

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.