Burger King’den tek ısırığa 20 bin pound ödül

Marka, Birleşik Krallık'ta yeni ürününü tadacak ilk kişiyi ödüllendirme niyetinde.

10.09.2018 - 14:28 | Sencer Uçar

Burger King'den tek ısırığa 20 bin pound ödül

Konu tavuk olduğunda Birleşik Krallık’ta pek de parlak bir şöhrete sahip olmayan Burger King, menüsüne ekleyeceği yeni ürünü Crispy Chicken Burger için sıradışı bir kampanya düzenliyor. Marka, Crispy Chicken Burger’dan ilk ısırığı alacak şanslı kişiye 20 bin pound (yaklaşık 26 bin dolar) vermeye hazırlanıyor.

Markanın yeni ajansı BBH Londra imzalı #BK20Kbite kampanyası kapsamında hazırlanan videoda kamera karşısına Burger King Birleşik Krallık CEO’su Alasdair Murdoch geçiyor. Bir ısırık için 20 bin pound ödeme vaadini “yaptığı en saçma hareket” olarak tanımlayan Murdoch, tüketicinin Burger King’in tavuklu ürünleri hakkındaki eleştirilerini de ekrana taşıdıktan sonra, 20 bin pound kazanabilmek için ne yapılması gerektiğini anlatıyor.

20 bin pound kazanma şansı yakalamak için yapılması gerekenler basit. Murdoch’un videosunun retweet’lenmesinin ardından, Crispy Chicken Burger’dan bir ısırık alıyormuş gibi yapılan bir video çekilmesi ve bu videonun da Facebook, Twitter ya da Instagram’da #BK20Kbite hasthtag’iyle paylaşılması gerekiyor.

Kaynak: Design Taxi

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.