Burger King’den sandık dostu Whopper

Burger King referanduma giden Şili'de seçmene yardımcı olma niyetinde.

23.10.2020 - 14:28 | Sencer Uçar

Burger King'den sandık dostu Whopper

Diktatör Augusto Pinochet döneminde hazırlanan anayasanın değişip değişmeyeceği 25 Ekim’de yapılacak referandumda belli olacak. Sanığa gidecek seçmenin, pandemi önlemleri kapsamında yanında bir adet mavi tükenmez kalem getirmesi ise mecburi.

Seçmenin kendini özgürce ifade etmesine destek olma niyetindeki Burger King ise ülkede bir günlüğüne yeni bir Whopper servis etmeye hazırlanıyor. UberEats işbirliğiyle hayata geçirilen kampanyada referandumdan bir gün önce, 24 Ekim’de The Referandum Whopper siparişi verenlere bir adet mavi tükenmez kalem hediye edilecek.

Her daim müşterilerini oldukları gibi yaşamaya çağıran bir marka olduklarını söyleyen Burger King Şili Pazarlama Müdürü Soledad Fantuzzi, ülke için tarihi öneme sahip bu zamanda insanların kendilerini ifade etmeye hiç olmadığı kadar ihtiyaç duyduklarını, Burger King’in de güvenli bir şekilde oy kullanmak için gerekli araçları sağlama konusunda yardımcı olduğunu belirtiyor.

KÜNYE

  • Reklamveren: Burger King Şili
  • Reklam Ajansı: Wolf BCPP Şili
Kaynak: The Stable

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.