MediaCat

Bunaltan dertlere havadar çözümler

Virgin Avustralya yeni hizmetlerini bir reklam kampanyasıyla tanıtıyor.

Bunaltan dertlere havadar çözümler

Virgin Avustralya Havayolları, hedef kitlesinin farklı ihtiyaçlarına cevap veren hizmetlerini tanıtmak için yeni bir reklam kampanyası yayınladı.

Ekonomi sınıfı yolcularına daha geniş bir alan ve daha fazla ayrıcalık sunan Economy-X, uçuş içi internet ve her şey dahil ücretlendirme hizmetlerini üç ayrı reklam filminde tanıtan markanın televizyonun yanı sıra dijital mecralar ve radyodan da sürecek kampanyası DDB Sydney imzası taşıyor.

Virgin Avustralya Pazarlama Direktörü Michel Nearhos kampanyayı “konuklarımızın yaşantılarındaki güzel anlardan ilham almak ve bu anları zahmetsiz ve gülümseten Virgin deneyimiyle ilişkilendirmek için DDB ve Yönetmen Paul Middleditch ile çalıştık ve bundan çok memnun kaldık. İşin en iyi yanıysa, bunun iletişim çalışmalarımızda heyecan uyandırıcı yeni bir dönemin başlangıcı olması” sözleriyle yorumlarken, DDB Sydney ECD’si Tara Ford şu açıklamada bulundu:

“Eğlenmek isteyen bir markaya hayat vermek müthiş bir keyifti. Bunun yapılan işe de yansıdığını görebileceğinize inanıyorum. Virgin Avustralya için çizdiğimiz bu yeni yolu duyurmaktan ve geleceğin markaya getireceklerinden ötürü heyecanlıyız.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.