MediaCat

Bukombin YuuZoo’yla Çin’e açılıyor

Bukombin, YuuZoo’nun bir parçası olarak Çin pazarına girecek.

Bukombin YuuZoo’yla Çin’e açılıyor

Çinli sosyal “elektronik alışveriş merkezi” YuuZoo, Bukombin ile Çin Halk Cumhuriyeti adına münhasır ortaklık sözleşmesi imzaladığını duyurdu. İmzalanan sözleşme uyarınca YuuZoo, Bukombin’i YuuZoo’nun Çin için yerel mobil sosyal e-ticaret uygulaması yuuzoo.cn’nin bir parçası olarak Çin’de faaliyete geçirecek.

Bukombin CEO’su Can Demirer, yapılan anlaşmaya ilişkin şunları söylüyor: “2013 yılında, Çin’deki e-ticaret piyasası 300 milyar ABD doları hacme ulaştı. Bizler YuuZoo ile olan işbirliğimizin ilk yılında, bunun yüzde 1’ine, yani 3 milyar dolara ulaşmayı umut ediyoruz.”

YuuZoo Corp Başkanı ve CEO’su Thomas Zilliacus ise birleşme hakkında şu şekilde konuşuyor: “YuuZoo, ortaklık konusunda oldukça heyecanlı ve Bukombin’in Çin’deki piyasa girişimi için YuuZoo’yu seçmiş olmasından dolayı çok mutlu. Bukombin’i, sosyal e-ticaret alışveriş merkezimizdeki hızla büyüyen güçlü markalar kadromuza eklemiş olmamız, tüm markalara yarar sağlayacak ilave bir ticaret yoğunluğu oluşturacak.”

Fotoğraf: victormarz@flickr

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.