MediaCat

Budweiser kaçamak asistanı

Kız arkadaşınızdan ayrı eğleneceğiniz geceyi bu uygulama ile planlayın.

Budweiser kaçamak asistanı

Budweiser ilginç mobil uygulamalarına bir yenisini ekledi. Yine eğlence hayatına odaklanan uygulama, öncekilerden farklı olarak bu kez sevgililerin arasını açma potansiyeli taşıyor.

Her aslanın ara sıra da olsa kafesinden kurtularak adına ‘gece’ dediğimiz ormana dalması gerektiğini düşünen Budweiser, ‘Safe Hangout’ adı verilen uygulaması ile kullanıcılarına sadece eşlerinin ve kız arkadaşlarının değil, onların arkadaşlarının da gözlerinden uzak bir geceyi garantiliyor.

Markanın mobil uygulaması önce sizden Facebook hesabınızı ilişkilendirmenizi, ardından da kız arkadaşınızın en yakın arkadaşlarını işaretlemenizi istiyor. Daha sonra uygulama seçtiğiniz listedeki kişilerin check-in’leri, katılacaklarını belirttikleri etkinlik davetiyeleri, kullandıkları hashtag’ler ve etiketlendikleri fotoğraflar gibi bilgilerden yola çıkarak o gece hiçbirinin bulunmayacağı ‘kurtarılmış’ eğlence merkezlerini belirliyor ve sizi yönlendiriyor.

Böylelikle kullanıcılar geceye saklanan yaramazlıkların gündüz hatırlanmayacağını bilerek, korkusuzca ‘avlanmanın’ keyfini çıkarıyor.

Künye:

Reklamveren: Budweiser
Reklam Ajansı: Miami Ad School
Art Direktörü: André Rival
Oryantasyon: Dogura Kozonoe
Metin Yazarları: Heloísa Ribeiro, Yuri Sampaio
Hedef Pazarlar: Kuzey Amerika, Brezilya
Mecra: Online, Mobil

Kaynak: Advertolog

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.