MediaCat

Bu oyunda tek kural var

Dua Lipa x Puma işbirliği yeni bir reklam filmiyle devam ediyor.

Bu oyunda tek kural var

Puma, geçtiğimiz yılın mart ayında önde gelen kadın marka elçilerini hikâyelerini paylaşarak diğer kadınlara ilham vermeleri için bir araya getirdiği She Moves Us kampanyasını başlatmıştı. Marka, bu mart ayında da alanlarında fark yaratan kadınları hedeflerine ulaşmak için farklı zorlukların üstesinden gelirken gösteren yeni bir She Moves Us filmi yayınladı.

Marka yüzü Dua Lipa’nın da boy gösterdiği yeni reklam filmi, WNBA oyuncuları Skylar Diggins-Smith ve Breanna Stewart, üç adım atlamada Olimpiyat madalyalı sporcu Patrícia Mamona, futbolcu Nikita Parris, golfçü Tisha Alyn ve kaykaycı Isadora Pacheco’yu karşılarına çıkan önyargı ve engellere rağmen durmadan çalışırken ekrana getiriyor. Filmin dış sesi ise izleyenlerle kısa ama etkili bir motivasyon konuşması yapıyor: “Bu oyunda tek kural var. Devam et. Durmak yok. İstisna yok. Özür yok. İlerlemeye devam etmelisin.”

Kampanyaya ilişkin konuşan Lipa şu ifadeleri kullanıyor: “Başarı hikâyelerini paylaşmak, özellikle erkeklerin başarılarını artırma eğiliminde olan spor ve eğlence gibi alanlarda anlatıyı değiştirmenin bir parçası. Kadınların başarılarını kutlamak heyecan verici ve güçlendirici. Dünyaya neler yapabileceğimizi gösterelim!”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.