Bu odadan kaçmanız için meydan okuyoruz!

Escapist özel tasarım oyunuyla Brand Week Istanbul’da.

13.11.2015 - 16:02 | MediaCat

Bu odadan kaçmanız için meydan okuyoruz!

Escapist adrenalini yüksek oyunuyla Brand Week Istanbul katılımcılarına unutulmaz bir deneyim yaşatacak.Türkiye’nin Kaçış Oyunları Merkezi Escapist Brand Week Istanbul için özel tasarladığı Escapist Academy kaçış oyunuyla etkinliğe heyecan ve eğlence getiriyor.

80 metrekarelik bir alana kurulacak oyunda ikişer kişiden oluşan iki takım, 20 dakikada hem dayanışma hem rekabet içinde mücadele ederken şifreleri çözüp kaçmaya çalışacaklar. Takımların sınav kağıdındaki ipuçlarını birleştirerek tamamlamaya çalışacakları Escapist Academy, kafes yapısı sayesinde dışarıdan da izlenebilecek. Oyun aynı zamanda ürün yerleştirme, kişi sayısını artırma, oyun süresini uzatma ve istenilen mekâna taşınmaya da müsait.

Ekip çalışması ve iletişimin ön planda olduğu, katılımcılara farklı ve keyifli bir “sınav” deneyimi yaşatacak Escapist Academy’de yarışmak istiyorsanız dört kişiden oluşacak marka takımınızı kurup yerinizi ayırtmanız gerekiyor.

Escapist Academy’ye kaydınızı buradan yaptırabilirsiniz.

Bol şans!

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.