Bu dünyanın ötesinde bir tutku

Pepsi yeni reklamında Hollywood'un iki ünlü ismini ağırlıyor.

13.06.2019 - 10:22 | MediaCat

Bu dünyanın ötesinde bir tutku

Yeni tanıtılan uluslararası slogan ve marka platformu #FORTHELOVEOFIT kapsamında herkesi sevdikleri şeyler için savaşmaya çağıran Pepsi, bu mesajını eğlenceli bir hikâyeyle ekranlara taşıdığı No Can Left Behind isimli bir reklam filmi yayınladı.

Ant-Man filminde bir arada gördüğümüz ABD’li aktörler Paul Rudd ve Michael Peña’nın Pepsi için her şeyi yapmaya hazır iki astronotu canlandırdıkları reklam filmi, uzay aracının fırlatılmasından önce son hazırlıkları yapan ikilinin yanlarına Pepsi almayı unuttuklarını fark etmeleriyle fitili ateşlenen bir macerayı konu alıyor.

Paul Rudd kampanyayı “Pepsi’nin uzay giysilerini giyip bu unutulmaz reklam filmini çekmek başlı başına bir olaydı. Bunu Michael Peña gibi bir komedyenle yapabilmek ise film çekiminin ‘bu dünyanın ötesinde’ bir deneyim olmasını sağladı” sözleriyle yorumlarken, Peña işbirliği hakkındaki düşüncelerini şöyle dile getiriyor:

“Paul ile birlikte çalışırken her zaman harika vakit geçiriyorum ve bu çekim, son derece keyifli bir işti. Pepsi setinde inanılmaz eğlenceli bir hava vardı ve umarım insanlar da reklamı izlerken, bizim çekimler sırasında eğlendiğimiz kadar eğlenirler.”

Yönetmenliğini Taika Waititi’nin üstlendiği filmin kamera arkası görüntüleri merak edenler için aşağıda.