BtcTurk ve TFF’den sponsorluk anlaşması

BtcTurk, kadın ve erkek milli futbol takımlarının ana sponsoru oldu.

20.08.2020 - 13:33 | MediaCat

BtcTurk ve TFF'den sponsorluk anlaşması

Bitcoin ve kripto para alım satım platformu BtcTurk, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ile sponsorluk anlaşması imzaladı. Buna göre, ülkemizi Avrupa Futbol Şampiyonası’nda temsil edecek Türkiye Kadın ve Erkek Milli Futbol Takımlarının ana sponsoru BtcTurk oldu.

TFF’nin İstanbul Riva’daki Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesislerinde, Milli Takımlar İletişim Direktörü Türker Tozar’ın moderatörlüğünde gerçekleştirilen imza törenine TFF Başkanı Nihat Özdemir, BtcTurk CEO’su Özgür Güneri, TFF Yönetim Kurulu Üyesi Alkın Kalkavan, TFF Yönetim Kurulu Üyeleri, A Milli Kadın Futbol Takımı Teknik Direktörü Necla Güngör Kıragası, A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş’in yanı sıra Kadın ve Erkek Milli Takım sporcuları katıldı.

İmza töreninde gerçekleştirdiği konuşmasında dünyada ilkleri gerçekleştiren marka olma misyonuyla yola devam ettiklerini söyleyen BtcTurk CEO’su Özgür Güneri, “Pandemi nedeniyle tarihinde ilk defa tek rakamlı yıl olan 2021’de düzenlenecek olan UEFA Avrupa Şampiyonası’nda milli takımlarımızın ana destekçileri arasında yer almaktan büyük gurur duyuyoruz. Geçtiğimiz yıl TFF Süper Lig’in başarılı kulüplerinden Yeni Malatyaspor’a destek olmuş, isim ve forma göğüs sponsorluğunu üstlenmiştik. Bu yıl da Türk sporu ve futboluna katkılarımızı sürdürmeye devam ediyor, kadın ve erkek milli takımlarımızın destekçisi olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bu vesileyle işbirliğimizin hayata geçmesinde emeği geçen, başta TFF Başkanı Sayın Nihat Özdemir olmak üzere tüm yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum. BtcTurk olarak, 28 ay sürecek bu anlaşmayla kadın ve erkek milli takımlarımızın ana sponsorluğunu üstleniyoruz. Böylece Türk sporuna dünyada büyük başarılarla temsiline destek vermeyi ve gelecek nesillere kaynak ayırmasına vesile olmayı hedefliyoruz. TFF ile anlaşmamız, Avrupa Futbol Şampiyonası finalleri öncesinde, bizleri daima gururlandıran milli takımlarımızın gücüne güç katacaktır. Bu birliktelik sayesinde yakalayacağımız istikrarla, önümüzdeki turnuvalarda milli takımlarımızın başarıları yakalayıp büyük hedeflerine ulaşacaklarına ve ülkemize önemli mutluluklar yaşatacaklarına olan inancımız tamdır. BtcTurk olarak kadın ve erkek milli takımlarımıza başarılar diliyor, #SonuKupaOlsun diyoruz” dedi.

TFF Başkanı Nihat Özdemir ve BtcTurk CEO’su Özgür Güneri

TFF Başkanı Nihat Özdemir ise, “Bitcoin ve kripto para alım satımında Türkiye’nin öncü platformu olan ve alanında ilklere imza atan BtcTurk ile çok değerli bir işbirliğine imza atıyoruz. Futbol bir takım oyunu ve günümüzde artık sponsorlar bu takımın en önemli oyuncularından biri. Bizler onlarla birlikte daha güçlüyüz, daha başarılıyız. Türkiye Futbol Federasyonu olarak, daima önemli markalarla güçlerimizi birleştirdik. Sponsor ailemizin son üyesi BtcTurk, ülkemiz için yeni ve çok önemli bir değer. Kendilerine kadın ve erkek milli takımlarımıza verdikleri destek için gönülden teşekkür ediyorum. Bu anlaşmayla birlikte, inşallah milli takımlarımız sonunda kupa olan yeni başarı öyküleri yazacak. BtcTurk’ün de desteğiyle, yeni süreçte hem erkek hem kadın milli takımlarımızın, Türk halkının yüzünü güldürecek başarılara imza atacağına inanıyorum. İnşallah, FIFA sıralamasında 41’inci sıradan 29’uncu sıraya kadar yükselen A Milli Takımımız dünyada ilk 10 ülke arasına girme hedefine emin adımlarla yürüyecek. Kadın milli takımlarımız da önümüzdeki süreçte Avrupa’da söz sahibi olacak” diye konuştu.

A Milli Kadın Futbol Takımı Teknik Direktörü Necla Güngör Kıragası, “Federasyonumuz ve yeni sponsorumuz BtcTurk’ün ev sahipliğinde burada olmayı, kadınların futboldaki varlığına ve kadın milli takımlarımıza verilen değeri de göstermesi açısından çok kıymetli görüyorum. Bu nedenle hem başkanımız Sayın Nihat Özdemir ve yönetim kurulumuza hem de sponsorumuz BtcTurk’e futbol dünyasındaki tüm kadınlar adına teşekkürü bir borç biliyorum. Son dönemde kadın futbolundaki yeni yapılanmaların da desteğiyle kadının futboldaki yeri daha da ön plana çıkmaya başladı. Bizler bu güvene layık olmak için tüm gücümüzle çalışıyor, kadın futbolunun daha geniş bir tabana yayılmasını sağlayacak altyapı projelerinde sorumluluk üstleniyoruz. Amacımız, yakın gelecekte Türkiye’yi kadın futbolunda önde gelen ülkeler arasına sokmak. Yeni sponsorumuz BtcTurk’un desteğiyle de bunu başaracağımıza inanıyor, bu anlaşmasının futbolumuza ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş ise, “BtcTurk’e A Milli Takımlarımıza verdiği için çok teşekkür ediyoruz. Bugün burada, sevgimizi, coşkumuzu ve başarımızı daha üst düzeye çıkarabilmek için toplandık. Kripto para dünyasının gizemli ve güvenli bir alan olduğunu düşünüyorum. Bazen görünmeyen şeylerin görünür hale geldiğinde ne kadar önemli olduğunu görüyoruz. Para bir araçtır, sevgi ve barışla birbirimize bakmak önemli. Biz de iş birliklerimizde sevginin ön plana çıktığı birliktelikler oluşturmaya çalışıyoruz. BtcTurk’e tekrar teşekkür ediyor, ana sponsorluk anlaşmamızın hayırlı olmasını diliyorum” ifadesinde bulundu.

BtcTurk CEO’su Özgür Güneri’ye pandemi sürecinde milli takımlara verdikleri destekten ötürü teşekkür eden TFF Yönetim Kurulu Üyesi Alkın Kalkavan da “Anlaşmanın hem Türk futbolumuz hem de her iki kurum için de hayırlı olmasını diliyorum. BtcTurk, kripto paranın lider markası ve biz de her zaman en iyilerle çalışmaya özen gösteriyoruz” diye konuştu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.