MediaCat

BTA ve Arzu Kaprol’den işbirliği

BTA çalışanları yeni dönemde Arzu Kaprol tasarımları giyecek.

Yedi ülkedeki 14 havalimanında günde 75 binden fazla misafire dünya mutfaklarının zengin menü seçeneklerini sunan BTA, yeni üniformaları için tasarımcı Arzu Kaprol ile işbirliği yaptı.

BTA çalışanları için 19 yazlık, 19 kışlık olmak üzere toplam 38 parçadan oluşan bir koleksiyon hazırlayan Kaprol’un yoğun iş temposuna sahip çalışanların konforuna odaklandığı tasarımlarda geridönüştürülmüş ve GRS (Global Recycled Standard) sertifikalı geridönüşüme uygun malzemeler kullanıldı.

İşbirliğine ilişkin konuşan BTA İcra Kurulu Başkanı Baha Bülbül, “Kuruluşumuzdan bu yana tüm operasyonlarımızın odağında çalışan mutluluğu yer alıyor. Çalışanlarımızın mutluluğu misafirlerimizin memnuniyetiyle doğrudan orantılı. Havalimanları yedi gün 24 saat çalışan ortak yaşam alanları. Her gün dünyanın dört bir köşesinden gelen yaklaşık 75 bin misafirimize en üst düzeyde hizmet sunuyoruz. Bu yoğun tempo içinde, çalışanlarımızın ihtiyaçları ve beklentileri çok önemli. Moda tasarımı konusunda özgün bir bakışı olan Arzu Kaprol sayesinde bu beklentileri karşılayan, aynı zamanda da marka değerlerimizi yansıtan bir koleksiyon ortaya çıktı. Döngüsel ekonomiye geçiş konusundaki çabalarımızın bir parçası olarak koleksiyonun çevre üzerindeki etkisinin en aza inmesi sağlandı” dedi.

Arzu Kaprol ise, “Üniforma, bir kuruluşun kimliğinin ve kurumsal kültürünün önemli bir parçasıdır. İyi tasarlanmış bir üniforma, profesyonellik, temizlik ve güvenilirlik duygusunu uyandırmasının yanı sıra çalışanların verimliliğini ve müşteri memnuniyetini artırmaya yardımcı olur. BTA’nın farklı restoran zincirlerinin üniforma tasarımını yaparken en önemli yol göstericimiz, markaların kendi kimlikleri ve sorumlu tasarım bilincini sürdürülebilirlik üzerinden düşünerek kurgulamak oldu” yorumunda bulundu.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.