MediaCat

Bruce Dickinson’ı tanımanız için 4 neden

Iron Maiden’ın efsane vokali ve Cardiff Aviation’ın kurucusu Bruce Dickinson Brand Week Istanbul’da.

Bruce Dickinson’ı tanımanız için 4 neden

1980’lerin en streç, en çirkin ve en parlak taytlarını en güzel o giydi. Ama bir pilot üniformasını da bugünlerde en iyi o taşıyor. Yaşamının 60 yıllık kısmına pilotluktan müzisyenliğe, eskrim ustalığından yazarlığa, girişimcilikten yazarlığa pek çok şeyi sığdırabilmiş biri o. Geçmişte yaptıkları da gelecekte yapacaklarına gebe. Biz bu hikâyenin devamını çılgın fan’lar olarak takip etmeye devam edeceğiz. Ama şanslıyız ki 7 Kasım günü bu hikâyeyi onun ağzından dinleyeceğiz.

Bayanlar baylar, huzurlarınızda BWI sahnesini yerinden oynatacak Bruce Dickinson.

Düşünülmemiş denklemlerin yaratıcısı

Bruce Dickinson’ın aynı zamanda pilot olarak çalıştığını, Boeing 757’ler konusunda işinin epey ehli olduğunu duymayanınız kalmamıştır. Charter havayolu şirketi Astraues’ta pazarlama direktörü olarak çalışmışlığı bile var. Şirketin 2011 yılında kapanmasıyla girişimciliğine solo devam etme kararı alan Dickinson, Cardiff Aviation’ı kurarak havayolu taşımacılığında aklınıza gelebilecek pek çok hizmeti aynı çatı altında bir araya getirdi.

Bruce Dickinson'ı tanımanız için 4 neden

Bir heavy metal efsanesini, iş adamı kimliğinde görmek pek çoğunuz için şaşırtıcı olabilir ama o, havacılık ve müzik endüstrisi arasında pek çok benzerlik görüyor. Örneğin, göze fazlasıyla kaotik ve anarşist görünen bir heavy metal konserinde hiç kimsenin eğlencesinin aksamaması ancak aynı zamanda da herkesin güvenliğinin sağlanması için -tıpkı havacılık endüstrisinde olduğu gibi- tüm risk yönetimlerinin yapılması, olası senaryolar için B planlarının hazır bulundurulması gerekiyor.

Bruce Dickinson'ı tanımanız için 4 neden

İlerlemek için sayfa numaralarını kullanabilirsiniz.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.