MediaCat

Brisa’ya yeni pazarlama direktörü

Brisa’da pazarlama direktörü olarak görev yapacak isim belli oldu.

Sabancı Holding ve Bridgestone Corporation iştiraki Brisa, şirketin pazarlama ve uluslararası pazarlar genel müdür yardımcısı Evren Güzel’in Temsa Skoda Ulaşım Araçları Genel Müdürü olarak atanmasının ardından pazarlama fonksiyonunda gerçekleşen yeni organizasyonel yapılanmayı duyurdu. Buna göre, Brisa Pazarlama Direktörü pozisyonuna Burcu Cihan atandı.

ODTÜ İşletme Bölümü’nden mezun olan Burcu Cihan, Koç Üniversitesi’nde Executive MBA ve MIT & Colombia İşletme Okulu’nda dijital işletme yüksek lisans programlarını tamamladı. Koç Grubu’nda 20 yılı aşkın süre pazarlama alanında çeşitli görevlerde bulunan Cihan, son olarak 2021-2024 yılları arasında OPET Pazarlama Direktörlüğü görevini yürüttü.

Burcu Cihan, yeni görevinde genel müdür Haluk Kürkçü’ye raporlama yaparken, markanın iç pazara yönelik tüm pazarlama faaliyetlerini yönetecek. Bu kapsamda pazarlama mükemmelliği, kanal geliştirme ve müşteri deneyimi, marka yönetimi ve dijital pazarlama, saha mühendisliği, ticari ürünler ve tüketici ürünleri pazarlama bölümleri ise faaliyetlerini doğrudan Burcu Cihan’a raporlayacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.