MediaCat

Brand Week Istanbul’un en sportif günü

Markalar sporla Brand Week Istanbul’da buluşuyor.

Brand Week Istanbul’un en sportif günü

Brand Week Istanbul’da oturumların start alacağı ilk gün olan 18 Kasım’daki Marketing Day, ana akışına paralel olarak gerçekleşecek birçok etkinliğe de ev sahipliği yapacak. Türk Ekonomi Bankası sponsorluğu ve Sportsnet Group işbirliğinde gerçekleşecek, günün ikinci yarısından sonuna kadar sürecek Sports & Brands oturumu birçok spor efsanesini de ağırlayacak.

Öğle yemeğinin ardından Sportsnet Group Ajans Başkanı Ahmet Gülüm’ün açılışını yapacağı oturumda, sahneye ilk olarak iki ayrı spor dalında ülkenin yüz akı olan iki isim çıkacak. “Sporun Genç Markaları” başlığıyla gerçekleşecek ilk oturumda, Dünya Bilardo Şampiyonu Semih Saygıner ve Milli Tenisçi / Club Sporium Genel Müdürü İpek Şenoğlu katılımcılara hitap edecek.

Brand Week Istanbul’un en sportif günü

WTA Porsche Tennis Grand Prix Stutgart Turnuva Direktörü Markus Guenthardt ve Sportstv Tenis Program Editörü ve Yapımcısı Ulaş Çan’ın buluşacakları “Dünya Sporunda Parlayan Yıldızlar” oturumu hem bu ikilinin sohbetine sahne olacak hem de katılımcıların sorularına açık olacak.

Bir başka efsaneyi ağırlamadan evvel yeniden oturumun ev sahiplerinden Ahmet Gülüm’ü ağırlayacak sahnede Gülüm “Marka ve Spor İlişkisi Nereye Gidiyor? Spor Odaklı Pazarlama İletişimi” başlıklı sunumuyla katılımcıları “Türkiye’de ve dünyada spor iletişimi nasıl yapılıyor? Spor endüstrisinin markalaşma sürecindeki ihtiyaçları neler? Türkiye’de spor iletişimine yeterince önem veriliyor mu? Seçilen İletişim yöntemleri doğru mu?” gibi birçok soruyu düşünmeye sevk edecek.

Futbol filozofu Denizli sahnede

Brand Week Istanbul’un en sportif günüSpora yaptıkları yatırımlarla sayısız projeye imza atan iki önemli kurumu TEB ve Procter & Gamble’ı Ümit Leblebici (TEB Genel Müdürü) ve Tankut Turnaoğlu (P&G Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı) ile bira araya getiren “Marka Yatırımlarında Spor Platformunun Sihri” başlıklı oturum bir futbol efsanesini de katılımcılarla buluşturacak.

Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray’da şampiyonluk yaşayan tek teknik direktör unvanına sahip, futbol filozofu Mustafa Denizli Sports & Brands’de boy gösterecek. Leblebici ve Turnaoğlu’na eşlik edecek Denizli günün kapanışını da yapan isim olacak. Fenomen teknik adam, “Sporun Efsane Markası” oturumunun ardından katılımcılarla kısa bir soru-cevap seansı da gerçekleştirecek.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.