MediaCat

Allianz, Power 100 blogger’larını ağırladı

Blogger’lar Allianz’ın dijital kampanyasını Brand Week Istanbul’da yorumladı.

Allianz, Power 100 blogger’larını ağırladı

Marka İkonları Yürüyüşü ve Saatchi & Saatchi New Directors’ Showcase ile 3 Kasım Pazartesi günü açılışı gerçekleştirilen Brand Week Istanbul, Lovemarks Day ile devam etti.

Lovemarks Day‘in yıldız konuklarla geçen sabah saatlerinin ardından Power 100 Blogger’ları ve Allianz yöneticileri öğle yemeğinde bir araya geldiler.

Allianz’ın yeni iletişim stratejisi olarak dışavurumcu bir kimlik seçmesinin ardından dijital mecrada yayınladığı ve Ayhan Sicimoğlu’nun yer aldığı “anılarınhastasıyım” videosunu Power 100 blogger’larına yorumlatan Allianz Kurumsal İletişim Grup Başkanı Fatmanur Erdoğan, tek tek her blogger‘ın filmle ilgili yorumlarını dinledi. Kendisi de aynı zamanda bir blogger olan Fatma Erdoğan, bugüne kadar sigorta şirketinin sadece hastalık, kaza gibi olumsuz ve talihsiz durumlarda insanların aklına geldiğini ve kurumsal PR çalışması olarak hazırladıkları bu video ile bu algıyı yıkmayı amaçladıklarını söyledi.

Allianz, Brand Week'te Power 100 Blogger'larını ağırladı

“Film samimi, oyunculuk kötü”

Filmle ilgili yapılan yorumlar arasında öne çıkanlarsa, Ayhan Sicimoğlu‘nun çok doğru bir seçim olduğu konusunda hemfikir olan blogger’lar, Allianz icra kurulunun oyunculuk yeteneğini eleştirseler de filmi ve filmdeki samimiyeti genel olarak beğendiklerini ifade ettiler.

Allianz’ın düzenlediği öğle yemeği katılımcıları arasında Likeable Istanbul’dan Ali Erkurt, Brand Talks’tan Murat Durak ve Berker Pandır, Brandwolf’tan Özgür Akman, Adamlar Yapıyor’dan Eren Alphan, fundalina.com’un kurucusu Funda Güleç, Serhat Bıçakçı, Tolga Şişmanoğlu, Hasan Yalçın, Protechman.net’ten Resul Caner Yıldırım, kaangoktas.net’in kurucusu Kaan Göktaş, Zaman gazetesinden Deniz Ergürel, Listelist.com’dan Ahmet Kırtok, Dijitalpano’dan Şeyda Selçuk, İnterneyt’ten Deniz Utku, Emarsys’ten Murat Erdör, Dijitalist’ten Gizem Yücel, Gümüşhane Üniversitesi’nden Ersin Diker, Teleperformance’tan Engin Utkan, İstanbul Aydın Üniversitesi’nden Ali Yıldırım ve Uğur Uysal gibi etkili blogger’lar vardı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.