MediaCat

Brand Week Istanbul programı açıklandı

“21. Yüzyılda İnsan Olmak” temasıyla gerçekleşecek Brand Week Istanbul 2021’in programı belli oldu.

Brand Week Istanbul programı açıklandı

Brand Week Istanbul bu yıl 8-12 Kasım tarihlerinde “21. Yüzyılda İnsan Olmak” temasıyla ekonomide, toplumda, sanatta ve teknolojide yeni çağın yeni paradigmalarını yaratıcı isimlerle keşfe çıkmaya hazırlanıyor.

EMEA bölgesinin en büyük marka ve iş dünyası festivali Brand Week Istanbul, 8 Kasım akşamı Müze Gazhane’de gerçekleşecek açılış töreni ve 9 Kasım’da yine Müze Gazhane’de düzenlenecek etkinliklerin ardından 10-12 Kasım tarihlerinde Türkiye’nin ve dünyanın yaratıcı liderlerini hem Zorlu PSM’de hem de dijitalde izleyiciyle buluşturacak.

Sanatçılar, aktivistler, bilim insanları, fütüristler, teknolojiye yön verenler ve iş dünyasında fark yaratanlar; kültür, toplum, ekonomi ve teknolojiye dair son trendleri Brand Week Istanbul’da Inspiration Hall sahnesinde ele alacak. Brand&Trends sahnesi pazarlama iletişiminden sürdürülebilirliğe, yapay zekâdan markaların dijital performansına kadar gündemi ve geleceği belirleyen birçok konuya ev sahipliği yapacak. Dijital dönüşümü ve teknolojik gelişmeleri merkezine alan markaların, tasarımcıların, sanatçıların ve yaratıcı dünyanın tüm figürlerinin yakın geçmişte kazanılan deneyimlerle beraber yarını oluştururken esas aldıkları modeller ve stratejiler World Stage sahnesinde yerini alacak.

Brand Week Istanbul’da bu yıl yer alan oturum, konuşmacı ve deneyimler arasından ilginizi çekenleri not almak için etkinliğin programına brandweekistanbul.com/program adresinden ulaşabilirsiniz.

Etkinliğe dair tüm detayların yer aldığı Kapital Events uygulamasını iOS cihazlarınız için buradan, Android cihazlarınız için buradan indirebilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.