Brand Academy Day’in kayıtları başladı

Brand Academy Day pazarlamanın yıldızlarını geleceğin profesyonelleri ile buluşturuyor.

04.11.2015 - 14:25 | MediaCat

Brand Academy Day’in kayıtları başladı

Brand Week Istanbul’un bir günü geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da üniversite öğrencilerine ve genç profesyonellere ayrıldı. Brand Academy Day sosyal sorumluluk bilinciyle düzenlenen sponsorsuz ve ücretsiz bir etkinlik. Kapital Medya bu günü, Türkiye’nin dört bir yanındaki üniversitelerden pazarlama ve iletişim alanlarına merak salmış, kendilerini geliştirmek isteyen öğrencileri; önlerinde uzanan dolu dolu bir kariyerin heyecanını yaşayan, çiçeği burnunda pazarlamacı ve yaratıcıları, markaların etrafında genişleyen bir dünyanın ufuklarında gezintiye çıkarmak; Türkiye’de ve dünyada sektöre yön veren fikirlerle tanıştırmak için yarattı.

Brand Academy Day programı; dijital, inovatif ve girişimci çağın güncel anlam ve olay dünyası içindeki eskiyi ve yeniyi, devamlılığı ve parçalanmayı gözler önüne seren; hep birlikte marka yönetiminin esaslarına dair güçlü bir bakış açısı kazandıracak enstantaneleri bir araya getiren bir panorama şeklinde tasarlandı. Öğrenciler ve genç profesyonellerin yanı sıra her alanda olduğu gibi pazarlama ve iletişimdeki bilgi üretiminin de ana bileşenlerinden olan akademisyenler de Brand Academy Day’in katılımcıları arasında yer alıyor.

Her üniversiteye belli bir kontenjanın ayrıldığı Brand Academy Day için şimdiden kaydınızı yaptırın.

Brand Academy Day’e katılım formu için tıklayın.

Brand Academy Day’de sizi neler bekliyor?

Sektörün geleceğini şekillendirmeye aday gençleri ve taze profesyonelleri halihazırda sahada olanlarla buluşturan Brand Academy Day, kariyerleriyle ilham veren sayısız ismi ağırlıyor. Ahmet Akın’ın moderatörlüğünde gerçekleşek günde katılımcıları dopdolu bir içerik bekliyor.

İşte Brand Academy Day’in yıldız konuşmacıları…

Veysel Berk
Wallit, EveBiriLazım, Çaycı / Kurucu Ortak

Her Problem Yeni Bir Girişimdir

Bilim adamı ve çaycı… Dünyada bu iki kimliği aynı insanda bir araya getiren muhtemelen tek kişi Veysel Berk. Berk, ABD’deki University of California-Berkeley’de geleceği parlak bir akademisyenken, San Francisco’da başlayan girişimcilik serüvenini bugün Türkiye’de “Çaycı” isimli işletmesiyle sürdürüyor. Karşılaştığı her problemin aslında yeni bir iş alanı yarattığını fark eden fizikçinin anlatacağı hikâye, kendi hikâyesi olduğu kadar modern girişimciliğin de hikâyesi.

Brand Academy Day’in yıldız konuşmacıları
1 2 3 4 5 6 7 8

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.