BP Türkiye’ye yeni ülke başkanı

BP Türkiye Ülke Başkanı olarak görev alacak isim belli oldu.

16.05.2019 - 10:56 | MediaCat

BP Türkiye'ye yeni ülke başkanı

BP bünyesinde uzun yıllardır çeşitli ülkelerde ve farklı pozisyonlarda yöneticilik sorumluluğu üstlenen Joe Murphy, Mayıs 2019 itibarıyla BP Türkiye Ülke Başkanı olarak atandı. Murphy, yeni görevinde BP’nin Türkiye’deki entegre faaliyetlerinin yürütülmesinden sorumlu olacak ve ticari, teknik ve operasyonel alandaki çalışmalara liderlik edecek.

Göreve gelişine dair yaptığı açıklamasında Türkiye’nin BP için her zaman stratejik bir öneme sahip olduğunu belirten BP Türkiye Ülke Başkanı Joe Murphy, “Bu ülkedeki varlığımız ve 100 yıldan uzun süredir Türkiye’yi Avrupa enerji piyasalarının merkezine taşıyacak enerji projelerinin içerisinde olarak ortaya koyuyoruz. BP Türkiye Ülke Başkanı olarak göreve başlamaktan mutluluk duyuyorum ve BP’nin burada inşa ettiği büyük başarıyı devam ettirmek için kamu ve iş ortaklarımızla bir arada çalışmak için sabırsızlanıyorum.” dedi.

Cambridge Üniversitesi’nden tarih alanında yüksek lisans derecesi bulunan Joe Murphy, daha önce Azerbaycan, Mısır, Birleşik Arap Emirlikleri, Vietnam, ABD, Katar ve İngiltere’de çalıştı. Murphy’nin petrol ve gaz endüstrisinde 25 yıllık deneyimi bulunuyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.