bp Türkiye’ye yeni ülke başkanı

bp Türkiye Ülke Başkanı olarak görev alacak isim belli oldu.

28.12.2020 - 13:03 | MediaCat

bp Türkiye'ye yeni ülke başkanı

108 yıldır akaryakıt dağıtım ve pazarlama, madeni yağ üretim ve pazarlama, havacılık yakıtları, petrol ve doğalgaz boru hatları alanlarında faaliyet gösteren bp Türkiye’de ülke başkanlığına Tümkan Işıltan atandı.

Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü mezuniyetinin ardından Suffolk Üniversitesi’nde finans ve satış, pazarlama alanında yüksek lisans derecesi alan Işıltan, bp ailesine 2000 yılında finansal analist olarak katıldı. bp bünyesinde Türkiye ve Avrupa’da farklı görevler üstlenen Tümkan Işıltan, sırasıyla performans müdürlüğü ve finans kontrolörlüğü, Akdeniz Bölgesi konsolidasyon ve raporlama müdürlüğü, Akdeniz Bölgesi sadakat programları müdürlüğü, strateji direktörlüğü, finans direktörlüğü ve perakende operasyon direktörlüğü görevlerini üstlendi.

2017 yılından bu yana bp Türkiye Finans Direktörü ve Temmuz 2020’den bu yana bp Perakende Operasyonları Direktörü olarak görev yapan Tümkan Işıltan, bp Türkiye Ülke Başkanı olarak bp stratejilerinin hayata geçirilmesinden ve şirketin Türkiye’deki tüm iş kolları adına dış ilişkilerinin yürütülmesinin desteklenmesinden sorumlu olacak. Işıltan, yeni görevine 1 Ocak 2021 itibarıyla başlayacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.