MediaCat

Boyner’de iki üst düzey atama

Marka, yeniden yapılanma süreci çerçevesinde iki önemli atama gerçekleştirdi.

Boyner’de iki üst düzey atama

Boyner Büyük Mağazacılık’ta yaşanan değişim sürecinde iki yeni pozisyon daha oluşturuldu. “Kategori” ve “Ürün Yönetimi” alanlarındaki faaliyetler, artık CMO tarafından tek çatı altında yürütülecek. Bu görevi, uluslararası alanda birçok saygın marka ve kuruluşu yöneten Charlotte Gram Andersen üstlendi. CMO’nun hedefleri arasında, marka ve ürün stratejilerinde yenilenme ve farklılaşma, ürün yönetiminde mükemmelleşme, giyim, giyim dışı kategoriler ve özel marka ekipleri arasındaki iş birliği ve koordinasyonun artırılması yer alıyor.

Ayrıca Boyner ve YKM’nin satış organizasyonlarının da birlikte yönetilmesi kararlaştırıldı. Bu amaçla satış genel müdür yardımcılığı görevine sektörün başarılı isimlerinden Tarık Gülsün atandı.

Charlotte Gram Andersen

Charlotte Gram Andersen, BoynerDanimarka’da işletme ve ekonomi eğitimi alan Charlotte Gram Andersen, kariyerine Danimarka’nın en büyük çok katlı mağazalar zinciri Magasin du Nord’da başladı. Kuveyt’te Al Shaya bünyesinde Laura Ashley marka müdürü ve Gucci, Prada, Fendi, Dolce & Gabbana, Yves Saint-Laurent markalarının da yer aldığı Villa Moda’da genel müdür olarak çalıştı.

Avrupa’ya dönen Charlotte önce Tesco Orta Avrupa bölgesinin satın alma birimini yönetti. Daha sonra Yunanistan’da Etro, Stella McCartney, DKNY ve CK Jeans gibi markaların yer aldığı FFG Platinum’da perakende direktörü olarak görev aldı. Charlotte son olarak Dubai merkezli Retail Arabia’da tüm Ortadoğu ülkelerindeki House of Fraser mağazalarının satın alma ve pazarlama direktörlüğü görevini yürütüyordu.

Tarık Gülsün

Tarık Gülsün, BoynerHacettepe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği ve Boğaziçi Üniversitesi İşletme Yüksek Lisans eğitiminin ardından çalışma hayatına 1995 yılında Fritolay satış departmanında başladı. 1999-2001 döneminde Nestle’de Gıda Satış Operasyonları Müdürü, 2001-2007 döneminde Levi Strauss & Co.’da Orta Asya ve BDT ülkelerinden sorumlu Satış Direktörü, 2007-2009 arasında Alshaya Co.’da kıdemli operasyon müdürü olarak görev yaptı.

2009 yılından bu yana ise Colin’s’de küresel satış ve pazarlama direktörlüğü görevini yürütüyordu.

Giriş görseli: JosBeekman@flickr

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.