Bosch’a yeni genel müdür

Son üç yıldır Bosch’un Almanya’daki merkezi bütçeleme ve planlama, satınalma ve birleşmeler departmanında Başkan Yardımcılığı...

03.09.2007 - 12:04 | MediaCat

Son üç yıldır Bosch’un Almanya’daki merkezi bütçeleme ve planlama, satınalma ve birleşmeler departmanında Başkan Yardımcılığı Görevini sürdüren Hermann Butz, 1 Eylül 2007 tarihinden itibaren Bosch Sanayi ve Ticaret A.Ş. Genel Müdürlüğü görevini üstleniyor.

1992 yılından beri Bosch grubunda çalışan Hermann Butz, Bosch Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ nin Genel Müdürlük görevine atandı. Butz 1 Eylül 2007 tarihiyle, İstanbul, Türkiye’deki görevine başlayacak.

1967 yılında Almanya’da doğan Butz, Almanya’da Göttingen Üniversitesi’nde ve Los Angeles California Üniversitesi’nde iktisat okudu. Daha sonra, Göttingen Üniversite’sinde yüksek lisansını tamamladı.

1992 yılında Bosch Grubu, Almanya’da Management Trainee olarak çalışmaya başlayan Butz, 1994–1995 yılları arasında Manisa’ daki Bosch Isıtma Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş Genel Müdür Asistanı olarak göreve başladı. 1996 – 1998 yılları arasında çeşitli pozisyonlarda görev yapan Butz, 1998 yılında aynı firmada Ticari Müdür unvanını aldı.

1999 yılında, Bosch Grubu, Almanya’da, lojistikten sorumlu departman müdürlüğü görevine başlayan Butz; 2000 yılında Türkiye’ye dönerek, Bosch Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin Bursa’daki dizel komponentleri üreten fabrikasında, 2005 yılına kadar önce, “muhasebe, controlling ve finans departmanlarından sorumlu müdür” ve sonrasında ise “ticari direktör” görevlerini yürüttü

2005 yılından bu yana ise, Bosch’un Almanya’daki merkezinde merkezi bütçeleme ve planlama, satın alma ve birleşmeler departmanında başkan yardımcısı olarak çalışan Hermann Butz, 1 Eylül 2007 itibariyle Bosch Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin Genel Müdürlüğü’ nü üstlenecek.

2004 yılından itibaren Bosch Sanayi ve Ticaret A.Ş. Genel Müdürü görevini yürüten Gürcan Karakaş ise, 1 Eylül 2007 itibariyle Bosch’un Almanya’daki Automotive Aftermarket İşkolu’nda, Independent Aftermarket (Bağımsız Yenileme Pazarı) biriminin dünyadaki satışlarından sorumlu kıdemli başkan yardımcısı görevini alacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.