MediaCat

Bosch, hip-hop ve nesnelerin interneti

Bosch’un yeni global imaj kampanyası “Like a Bosch” yayında.

Bosch, hip-hop ve nesnelerin interneti

Bosch, kendisinin ağa bağlı ürünler ve çözümlerin önde gelen sağlayıcısı olduğu mesajını yaymayı amaçlayan yeni global imaj kampanyasının startını tüketici elektroniği fuarı CES’te verdi. “Like a Bosch” sloganıyla hayat bulan kampanyanın ana dayanağı ise deneyimli bir IoT kullanıcısının yer aldığı bir hip-hop video klibi.

Bosch’un yeni bir alana giriş yaptığı Like a Bosch kampanyasında yer alan tutum ve ton, 1886 doğumlu şirketin değişimini gözler önüne seriyor. Markanın yeni PR hamlesinin kökeni ise internette viral olan “like a boss” videoları ve görsellerinde saklı. Videoda Bosch’un ağa bağlı çözümleri sayesinde her zaman bir adım önde giden genç adam, akıllı telefonuyla otomobilini, çim biçme makinesini, kahve makinesini “Bosch” gibi çalıştırıyor.

Bosch Marka Yönetimi Başkanı Boris Dolkhani, “Global bir internet sansasyonu seçtik ve mizahi bir dokunuşla yeniden yorumladık. Söz konusu nesnelerin interneti olduğunda tüm yollar Bosch’a çıkıyor. Kampanyanın verdiği mesaj işte bu.” dedi.

Jung Von Matt tarafından yaratılan imaj kampanyası, dijital ve sosyal medya kanallarında sunulacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.