Boogy Akademi başlıyor

Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi stratejik işbirliği ile başlıyor.

21.08.2013 - 11:08 | MediaCat

boogy the event company, sektörde önemli bir eksiklik olan temel mesleki eğitim standartlarının oluşturulmasına destek olmak ve gençlere yönelik uzun dönemli interaktif bir eğitim platformu oluşturmak amacı ile “boogy akademi”yi kurdu.

boogy akademi’nin ilk uzun dönemli projesi, Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) stratejik işbirliği ile gerçekleştirilen “Etkinlik ve Eğlence Sektöründe Pazarlama Yönetimi” sertifika programı, 2012’de ilk mezunlarını verdi. 2013 dönemi ise 2 Kasım’da başlıyor.

Sertifika programına zorlu bir kabul süreci sonucunda seçilen katılımcılara, programı başarıyla tamamladıkları takdirde, Boğaziçi Üniversitesi onaylı yeterlilik sertifikası ve boogy akademi başarı belgesi veriliyor. Böylece katılımcıların iş başvurularına bir adım önde başlamaları sağlanırken, sektörde nitelikli işgücü kriterleri oluşturulmasına katkı sağlanıyor.

10 haftalık sertifika programının ders başlıkları; Etkinlik ve Eğlence Sektöründe Stratejik Planlamaya Giriş – Stratejik Planlama – Pazarlama Yönetimi – Hizmet Sunulan İş Alanları – Pazarlama İletişimi Yönetimi – İlişki ve Zaman Yönetimi – İmaj Yönetimi – Etkin Sunum ve Brief Süreci Teknikleri – Finans Yönetimi ve Etkinliklerin Ölçümlenmesi konularından oluşuyor.

Detaylı bilgi ve başvuru için; www.boogyakademi.com

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.