MediaCat

Turkcell’in yeni reklam yüzü Kerem Bürsin

Turkcell, 30’uncu yıl iletişimine yeni reklam yüzü Kerem Bürsin’le başladı.

Telekomünikasyon sektöründeki 30’uncu yılını dolduran Turkcell‘in yeni reklam yüzü Kerem Bürsin oldu. “Her şey Turkcell’le çalışıyor, Turkcell herkesle çalışıyor” mesajının altını çizen Rafineri imzalı 30’uncu yıl kampanyasında Turkcell’in hayatın her anına eşlik ettiği vurgulanıyor.

Markanın uçtan uca sağladığı teknolojilerin farklı hikâyelerle işlendiği, seri olarak kurgulanan kampanyanın ilk filminde Turkcell’in bireylerin yanı sıra şirketleri ve sektörleri de birbirine bağladığı; akıllı cihazlar, otonom araçlar, şehir hastaneleri, fabrikalar, havalimanları gibi farklı lokasyonlarda mobil iletişimi sağladığı mesajına odaklanılıyor.

Turkcell’in 30’uncu yıl iletişiminin parçası olmanın kendisi için çok anlamlı olduğunu belirten Kerem Bürsin, “Teknolojiyi hayatın içinden örneklerle anlattığımız seride bol aksiyonlu ve eğlenceli sahneler izleyeceksiniz” dedi. Serinin ilk filminde Bürsin’e annesi Çiğdem Bürsin de eşlik etti.

Yeni kampanyanın, markanın 30’uncu yıl stratejisini desteklediğini söyleyen Turkcell Genel Müdürü Dr. Ali Taha Koç ise Kerem Bürsin’in enerjisiyle Turkcell’e çok yakıştığını ifade etti ve ekledi: “İletişim kampanyamızı sevgili Kerem Bürsin ile başlattık. Kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum. Hem kendisi hem de enerjisi Turkcell’e çok yakıştı. Kendisiyle çekeceğimiz yeni filmlerde 30’uncu yılımıza özel sürprizlerimizi de göreceksiniz. Pek çok avantajın yanı sıra abonelerimizin paketindeki GB ve dakikalar ikiye katlanırken, gençlere yönelik sinema ve yemek ayrıcalıkları gibi birçok kampanyaya da yıl boyu devam edeceğiz.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.