Bırakacağım ama babam izin vermiyor

Jung Von Matt ebeveynlere sesleniyor.

28.02.2014 - 10:02 | Haluk Kasarcı

Almanya merkezli reklam ajansı Jung Von Matt pasif içiciliğin çoğu zaman göz ardı edilen zararlarına dikkat çekmek amacıyla sıra dışı bir ilan dizisi yayınladı. Özellikle çocukları üzerinde kalıcı sağlık sorunlarına yol açabilecek sigara içen ebeveynlerin hedef alındığı ilanlar hakkında ajans tarafından yapılan açıklama ise şöyle. “Sigara içmek her bireyin özgür iradesi ile karar vermesi gereken kötü bir tercihtir. Başkaları, dahası kendi çocuklarımız adına bu kararı almamız kabul edilemez. Pasif içicilik denen şey de tam olarak budur. Bu sebeple birbirlerine duygusal olarak kuvvetli bağlarla bağlı olan aile bireyleri üzerinden pasif içiciliğin zararlarını göstermek istedik.”

Çocuklarının olduğu ortamda sigara içen bireyler üzerinde sarsıcı bir etkisi yapması muhtemel olan ilanlar sigaraya maruz kalan çocukların ağzından yazılmış çarpıcı metinlerle dikkat çekiyor.

Kaynak: Design Taxi

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.