Bir internet sitesine daha erişim engellendi

YouTube'un ardından bir büyük internet sitesine daha erişim engellendi. YouTube sitesinin ardından yine bir büyük video paylaşım sitesi sansüre kurban gitti...

11.12.2009 - 00:00 | MediaCat

YouTube’un ardından bir büyük internet sitesine daha erişim engellendi. YouTube sitesinin ardından yine bir büyük video paylaşım sitesi sansüre kurban gitti..

YouTube sitesinin ardından şimdi de dünya çapında en popüler video arama servislerinden olan Truveo Türkiye’de yasaklı siteler kapsamına alındı. Bugün siteye girmek isteyenler yine bir mahkeme kararı ile karşılaştı. Sitede yer alan uyarı ise şöyle: “Bu siteye erişim mahkeme kararıyla engellenmiştir. T.C Beyoğlu Cumhuriyet Başsavcılığı’nın 26/06/2009 tarih ve 2009/44 sayılı kararı gereği erişime kapanmıştır.”

Truveo Ocak 2006‘da AOL tarafından satın alınmıştı.  America OnLine (AOL) ABD’nin ve dünyanın en büyük internet servis sağlayıcısı ve şirketi durumunda bulunuyor.

Kaynak: www.milliyet.com.tr

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.