MediaCat

Bir Dilek Tut Derneği yeni yönetim kurulunu seçti

Derneğin yeni yönetim kurulunda iş dünyasının önemli isimleri bir araya geldi.

Bir Dilek Tut Derneği yeni yönetim kurulunu seçti

Hayati tehlikesi olan hastalıklarla mücadele eden çocuklara yönelik uluslararası bir oluşum olan Make-A-Wish’in ülkemizdeki faaliyetlerini 2000 yılından bu yana sürdüren Bir Dilek Tut Derneği yeni yönetim kurulunu seçti.

İş dünyasının önemli isimlerinin bir araya geldiği toplantıda derneğin yönetim kurulu başkanlığına Ultra Ajans Yönetici Ortağı Lize Karaboğa Kaptan seçildi. Ogilvy Türkiye CEO’su Emine Çubukçu’nun başkan yardımcısı seçildiği genel kurulda Boston Consulting Group Türkiye Genel Müdürü ve Yönetici Ortağı Burak Tansan sayman, BSH Pazarlama Direktörü Hilal Eksel Merter de sekreter üye olarak belirlendi. Sabancı Holding Perakende Eski Grup Başkanı Ata Köseoğlu, Egon Zehnder İstanbul Kıdemli Ortağı Murat Yeşildere ve The Walt Disney Company (TWDC) Türkiye, Yunanistan ve Kıbrıs Eski Ülke Müdürü Sinan Ceylan da yeni yönetim kuruluna seçildi.

Furkan Aydıncı, MG Medya Kurucu Ortağı Gönül Sayan Birkiye, Vodafone TV İçerik Müdürü Mert Yılmaz, Akbank Kurumsal İletişim Bölüm Başkanı Murat Göllü, TEMA Vakfı Yönetim Kurulu Danışmanı Oben Akyol, Zorlu Enerji Pazarlama Müdürü Özlem Katırcıoğlu, Yöntem Communications Kurucu Ortağı Yöntem Akmen İnanç ise yeni yönetim kurulunda yedek listede yer aldı.

Derneğin yönetim kurulu başkanlığını üç yıl boyunca sürdürecek olan Lize Karaboğa Kaptan, “İş dünyasının önemli isimlerinden oluşan yeni yönetim kurulumuzda öncelikle amacımız, üyelerimizin kendi birikimi ve çevresini aktive ederek, hem kurumsal şirketlerle olan iş birliklerimizi hem de bireysel bağışları artırmak olacak. Ayrıca, dernek olarak Türkiye’de bu alanda ilk akla gelen STK’lardan biri olmaya devam etmeyi hedefliyoruz. Bunların hepsinin ötesinde de Türkiye’de dileğinin gerçekleşmesini bekleyen tüm hasta çocuklara yardım elimizi uzatmak ve onlara umut olmaya devam etmek istiyoruz.” dedi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.