Bir buton Brexit’i durdurabilir mi?

Best for Britain'dan İngilizlere "dev" çağrı.

07.09.2018 - 17:54 | Sencer Uçar

Bir buton Brexit'i durdurabilir mi?

İngiltere ve Avrupa Birliği arasında ayrılık sürecine dair görüşmeler devam ederken, toplumun farklı kesimlerinden gelen, 2016’da düzenlenen Brexit referandumundan çıkan sonucun yeniden gözden geçirilmesi gerektiğine dair sesler de yükselmeyi sürdürüyor. The Independent’ın başlattığı ve ikinci bir Brexit referandumu talebiyle yola çıkan Final Say adlı imza kampanyası, sokak gösterileri ve sendikalardan yükselen sesler, son dönemde Brexit karşıtı hareketler arasında öne çıkıyor.

26 Nisan 2017 çıkışlı sivil toplum hareketi Best for Britain da Brexit tartışmalarının kızıştığı bu günlerde Güney Britanya’daki liman kenti Dover’da, üzerinde “Stop” yazılı dev bir kırmızı buton yerleştirdi. Mr.President imzalı dev buton aracılığıyla Best for Britain, Brexit’i durdurmanın imkânsız olmadığı mesajını veriyor ve insanları kendileriyle el ele vererek, bu hayali gerçekleştirmeye çağırıyor.

KÜNYE

  • Reklamveren: Best for Britain
  • Reklam Ajansı: Mr.President
Kaynak: Ads of the World

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.