‘Binbir Gece’ Dünya Kupası’na karşı!

“Binbir Gece” fanatik izleyici kitlesi ile Dünya Kupası’na karşı tek başına büyük mücadele veriyor.

23.06.2010 - 00:00 | MediaCat

“Binbir Gece” fanatik izleyici kitlesi ile Dünya Kupası’na karşı tek başına büyük mücadele veriyor. Yunanistan’da Antenna TV’den prime time’da yayınlanan “Binbir Gece” fanatik izleyici kitlesi ile Dünya Kupası’na karşı tek başına büyük mücadele veriyor.

“Binbir Gece” Antenna TV’de Haziran başında gösterime başladı ve ilk andan yüzde 20 izlenme oranı tutturdu. 11 Haziran’da Dünya Kupası maçlarının Yunan devlet kanalı NET’te naklen yayını başlamasına rağmen “Binbir Gece” izleyici kaybetmeyen ve aynı yüzde 20’lik izlenme oranını sürdüren tek program olarak rekor kırdı.

Konu hakkında Antenna TV yetkilileri “Reyting oranları çok yüksek, bu diziyi programımıza katmış olmaktan çok mutluyuz, dizinin sevilmesi çok normal çünkü, çok iyi bir yapım” şeklinde konuştular. “Binbir Gece” geçen sezon yerel Selanik kanalı Makedonya TV kanalında gösterime girmiş ve reyting rekorları kırmıştı.

haberturk.com

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.