Açıkhava, Medya ve Radyo’da büyük ödüller

Bu sene 57. düzenlenen Uluslararası Cannes Lions Reklam Festivali’nde Radyo, Medya ve Açıkhava’da ödül kazanan işler belli oldu...

23.06.2010 - 00:00 | MediaCat

Bu sene 57. düzenlenen Uluslararası Cannes Lions Reklam Festivali’nde Radyo, Medya ve Açıkhava’da ödül kazanan işler belli oldu. Açıkhava kategorisinde Anomaly, NY tarafından yapılan Diesel’in ‘Be Stupid’ kampanyası büyük ödülün sahibi olurken bu kategoride bir diğer büyük ödül sahibi, Andes Beer’s için yaptığı ‘Teletransporter’ işi ile Del Campo/NAZCA Saatchi & Saatchi, Buenos Aires oldu.

Radyo kategorisinde ise herhangi bir büyük ödül verilmezken, Euro RSCG Worldwide, New York, Dos Equis işi ile Gold Lions sahibi oldu.

Medya kategorisinde ise Leo Burnett, Sydney Canon için yaptığı ‘EOS Photochains’ işi ile büyük ödülün sahibi oldu. Bu kategoride toplam 48 ödül verilirken, 1’i büyük ödül olmak üzere, 8 Gold Lions, 11 Gümüş Lions ve 28 Bronz Lions dağıtıldı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.