Binbir Gece birinci

TV kanallarının geçtiğimiz haftaya yönelik tüm gün izlenme payları açıklandı. 5-11 Mart tarihleri

16.03.2007 - 14:22 | MediaCat

TV kanallarının geçtiğimiz haftaya yönelik tüm gün izlenme payları açıklandı.

5-11 Mart tarihleri arasında yapılan ölçümlemedeki TV programları sıralamasında, Kanal D’de yayınlanan Binbir Gece dizisi yüzde 19,51 izlenme oranıyla birinci olurken, Show TV’de yayınlanan Acı Hayat dizisi yüzde 18,75’lik izlenme oranıyla ikinci, ATV’de yayınlanan Sıla dizisi ise yüzde 15,50’lik oranla üçüncü oldu.

İzlenme oranları doğrultusunda Arka Sokaklar dizisi dördüncü, Ihlamurlar Altında dizisi beşinci, Yaprak Dökümü dizisi altıncı, Avrupa Yakası dizisi yedinci, Acı Hayat dizisi sekizinci, Buzda Dans yarışması dokuzuncu ve Doktorlar dizisi de onuncu sırada yer aldı.

TV kanalları sıralamasında Kanal D yüzde 15.2’lik izlenme oranı ile birinci olurken, Show TV 12.8 ile ikinci, ATV 10.6 ile üçüncü, Star 10 ile dördüncü, Kanal7 8.4 ile beşinci, STV 5.7 ile altıncı, TRT1 4.1 ile yedinci, Kanal1 3.4 ile sekizinci, Fox 3.3 ile dokuzuncu, Flash 1.7 ile onuncu ve TRT 2 1.2 ile onbirici sırada yer aldı. Ölçümlemede, diğer kanalların toplamı yüzde 23.5’lük izlenme oranı aldı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.